Strona główna > Warunki handlowe

Warunki handlowe

Te warunki handlowe obowiązują dla końcowych klientów. Warunki dla dystrybutorów zostaną uzgodnione indywidualnie.

Dostawy towaru

Wystarczającą duże przestrzenie magazynowe umożliwiają nam spełnić wymagania naszych klientów w jak najkrótszym czasie. Wszystek zamówiony towar dostarczamy do Polski do 2-3 dni za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Cena transportu

W razie zamówień o wartości przekraczającej 720 zł jest transport bezpłatny. Opłata za transport towaru do wartości 720 zł jest od 29 zł.

Warunki płatnicze

Przy pierwszym zamówieniu przez nowych klientów wymagamy przedpłaty, w gotówce, lub wysyłamy towar na zaliczenie pocztowe. Przy następnych odbiorach przesyłamy towar z fakturą z płatnością 14-dniową, chyba że jest uzgodnione inaczej. Towar możecie uregulować przelewem w złotówkach.

Gwarancja

Na przyrządy jest udzielana gwarancja 2 lata. Gwarancja nie odnosi się do normalnego zużycia lub usterek powstałych przez nieodpowiednie manipulowanie niezgodne z opisem w instrukcji obsługi.

Oferujemy kompletne usługi naprawy i serwisu drukarek oznaczników. Nasze centrum serwisowe prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W przypadku dłuższej naprawy jest możliwe podstawienie drukarki zastępczej na czas naprawy.

Reklamacje

Dostawca zastrzega sobie prawo do specjalistycznej oceny zasadności reklamacji. Przy reklamacji jest konieczne przedłożyć ważną kartę gwarancyjną. Polecamy reklamację uprzednio przedyskutować telefonicznie / e-mailem.


<- Strona główna

 
  © 2005-2019 Ivasoft Brno